Hysa 9 fitore në 9 ndeshje në boksin profesionist, Kajoshi 'shkatërron' lituanezin! Trajneri: Koha për ndeshje të mëdha

5 Qershor, 12:31

Nelson Hysa dhe Arjon Kajoshi kanë marrë fitoret e rradhës në boksin profesionist. Hysa e fitoi përballjen e tij në raundin e tretë, ndërsa më i ashpër rezultoi Kajoshi, i cili fitoi me Nokaut që në raundin e parë.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha