I jepet lamtumira e fundit artistit Sali Shijakut, homazhet te TKOB

25 Shtator, 12:11 | Përditesimi i fundit: 2022-09-25 14:11:28

Në hollin e Teatrit të Operas dhe të Baletit për gati 2 orën, nga ora 10:00-12:00, të afërm, miq e dashamirës i kanë dhënë lamtumirën e fundit artistit të njohur Sali Shijaku. Homazhet në nder të artistit të njohur janë organizuar nga Bashkia e Tiranës.

Kategori të tjera