I lodhur nga pritja në kufirin kroat dhe temperaturat e larta, i riu bën dush dhe freskohet në rrugë mes makinave

27 Korrik, 09:11

Teksa radha e makinave në pikën kufitare Bregana në Kroaci vetëm zgjatej dhe temperaturat kishin arritur kulmin, një djalosh gjeti zgjidhjen perfektë për t’u freskuar!

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha