'I PAAFTË', Alibeaj SHPËRTHEN kundër Bashës dhe zbulon prapaskenat me Berishën

9 Korrik, 20:28

Enkelejd Alibeaj i ftuar në 'Frontline Interview' tregoi pozicionin e tij kundër Bashës në betejën politike ndaj Ramës dhe Berishës.