I paarritshëm CR7, dygolëshi ndaj Hungarisë fut Ronaldon në historinë e europianëve, vendos rekorde të reja! Rekord edhe 'rrjetat' me kombëtaren

16 Qershor, 11:51

Me dy golat e shënuar ndaj Hungarisë Cristiano Ronaldo thyen rekorde të tjera. Ylli portugez ka shënuar në pesë evropiane dhe bëhet golashënuesi më i mirë i historisë së këtij kompeticioni me 11 gola.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha