Ibsen Elezi: Na bënë gaz i botës, demaskonte masakrën e 25 prillit duke bërë masakër në shtëpinë e vet

16 Qershor, 11:00

Ibsen Elezi, një prej kandidatëve e përjashtuar nga gara në PD, akuzoi Lulzim Bashën se e kanë shndërruar PD-në në gazin e botës.

"Na bënë gaz i botës, si nuk i vjen turp që tallen me partinë e vet. Të paktën ka pasur 1200 vetë gati për fushatë brenda PD me idenë se do të demaskonte masakrën e 25 prillit dhe bën një masakër në shtëpinë e vet. Edhe rezultati nuk është i kënaqshëm" tha Elezi.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha