Ikin dritat në stadiumin ‘Niko Dovana’, ndërpritet ndeshja Erzeni-Laçi! Tifozët: Rama ik

17 Shtator, 19:38

Ndeshja mes Erzenit dhe Laçit të luajtur në stadiumin e Durrësit në “Niko Dovana” ëhstë ndërprerë në minutën e 75. Kjo ka ardhur si pasojë e fikjes së dritave.

Kategori të tjera