Integrimi në BE/ Bucci në Report Tv: Duhet përpjekje kolektive, jo vetëm nga qeveria, por edhe opozita dhe qytetarët

5 Dhjetor 2022, 17:52

Për ambasadorin  italian, Fabrizio Bucci për procesin e integrimit në BE-së duhet të bëhet një përpjekje kolektive. Ky kolektivitet sipas tij, përfshin jo vetëm qeverinë, por edhe opozitën si edhe vetë qytetarët.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha