Inter ngrin festën e Milanit, titulli i Seria A vendoset javën e fundit! Në Itali mrekullon goli i Hernandez, Maignan: S'e bën as Messi

16 Maj, 12:42

Seria A do të kurorëzojë fituesin në javën e fundit. Kjo pasi Interi iu përgjigj Milanit duke mposhtur 1-3 Kaljarin dhe për rrjedhojë diferenca me 2 pikë është ende në fuqi. Sakaq në fitoren 2-0 të ‘djallit’ kundër Atalanta-s bëri përshtypje supergoli i Hernandez që portieri Manjë e krahasoi me Messi-n.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha