Interi përmbys Fiorentinën e tregon që është kampioni, Atalanta fiton edhe në shtëpi, Suarez nderon Atleticon

22 Shtator, 10:06

Interi triumfon në Firence dhe merr kryesimin e kampionatit italian. Zikaltërit fituan me përmbysje 3-1 ndaj Fiorentinës duke bërë një pjesë të dytë shumë të mirë. Ka fituar edhe Atalanta ndërsa Atletiko Madrid merr kreun në Spanjë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha