Intervista/ Arben Derhemi: Rolet e mia në Teatër! Rikthehet ‘Njerëz dhe fate’ me 80 për qind të kastës së vjetër! Artistët në Reality Show, aktori: S’u shkon për shtat!

29 Janar 2023, 17:27

Prej së enjtes në Teatrin Kombëtar mbahet komedia “Çifti”. Shfaqja vijon edhe këtë mbrëmje me interpretimin Olta Dakut dhe Arben Derhemit. Aktori rrëfen për “Report tv” angazhimin e tij në teatër e kinematografi, pjesëmarrjen e kolegëve në Reality Shoë dhe të rejat e serialit “Njerëz dhe fate” që rikthehet në fundvit