Spahiu: Durim Bami dëshmoi në 2016 per lidhjet politike por nuk e morën seriozisht

13 Qershor, 17:40 | Përditesimi i fundit: 2024-06-13 18:31:40

Kreshnik Spahiu në Studio Live foli mbi hetimet e SPAK ndaj Ilir Metës dhe u ndal edhe tek arrestimi i Durim Bamit në Dubai, që sipas tij kanë lidhje me njëra-tjetrën. Spahiu solli në vëmendje që Bami ka dashur të ketë statusin e të penduarit të drejtësisë në vitin 2016 por askush as drejtësia nuk e mori seriozisht.