Ironia Spahiu: Fajin e ka Edi Rama që zgjodhi president shokun e Durim Bamit

13 Qershor, 18:24

Kreshnik Spahiu në Studio Live shprehet se shikon një lidhje mes arrestimit në Dubai të Durim Bamit dhe hetimeve për Ilir Metën dhe Monika Kryemadhin nga SPAK.