Itali/ Tentoi të grabisë një banesë, i riu vjedh makinën e kryebashkiakut për t’u larguar! Gjatë arratisjes përplaset me murin e bashkisë (VIDEO)

7 Qershor, 19:17

Një 28-vjeçar me origjinë nga Senegali është arrestuar nga policia, pasi tentoi të grabiste shtëpinë e një vajze, si dhe gjatë largimit nga vendngjarja vodhi makinën e kryetarit të Bashkisë së Telgate, Fabrizio Sala