Ithtarët e Enver Hoxhës/ Ahmetaj: Janë marionetë, s’duhen lejuar!

29 Nëntor 2022, 21:45

Në Ditën e Çlirimit, si çdo vit nostalgjikët e diktatorit Enver Hoxha shkuan për homazhe tek Varrezat e Dëshmorëve në Tiranë duke përkujtuar këtë ditë. Me parulla komuniste, shallin e pionierit në qafë dhe me foton e diktatorit Enver Hoxha, ata kryen homazhe.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha