Iu bë pritë në Elbasan, pamjet brenda makinës së 41-vjeçari që u ekzekutua

12 Maj, 08:51

41-vjeçari që u ekzekutua me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Elbasan njihej me dy emra. Njëri nga identitetet ishte Everest Çaka dhe tjetri Ibrahim Çaka.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha