Iu shpëtuan kontrolleve të policisë, tifozët holandezë hedhin flakadanë në fushë

25 Maj, 21:53

Megjithë kontrolleve të rrepta nga policia në hyrje të stadiumit tifozët holandezë ja kanë dalë të fusin brenda flakadanë të cilat i ndezën në tribunë, duke i hedhur madje dhe në fushën e blertë të stadiumit "Air Albania".

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha