Ivi Kaso: KAS po shkel çdo standard zgjedhor dhe ka si qëllim të fshehë masakrën zgjedhore

18 Maj, 14:13

Sekretari për Çështjet Zgjedhore në Partinë Demokratike, Ivi Kaso, i ka konsideruar skandaloze vendimet e fundit të KAS për të mos pranuar kërkesat e PD për prova shtesë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha