Izraeli sulmon me raketa ndërtesën e Al Jaezeera dhe Associated Press

15 Maj, 14:49

Pas paralajmërimit se do të ketë sulme në ndërtesën në të cilën ndodhen zyrat e Al Jazeera  dhe Associated Press dhe të disa mediave ndërkombëtare në qytetin e Gazës, para pak minutash janë bërë publike.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha