‘Ja politikanët që më kërcënuan me jetë’ trondit Bujar Kapexhiu

15 Tetor, 12:48

Bujar Kapexhiu është një ndër regjisorët dhe artistët më të mirë shqiptarë, gjithmonë I dashur për publikun. Në një intervistë në emisionin ‘ Rreze Dielli’ në Report Tv ai ka treguar shumëçka nga jeta e tij profesionale dhe personale. Një rrugëtim I gjatë mes filmit, regjizurës dhe karikaturës. Ai tregon vështirësitë, fillimet dhe momentet e ndryshme të një karriere të gjatë e tepër intensive.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha