Ja si ta nisni vitin të motivuar për të realizuar të gjitha planet tuaja

5 Janar, 11:43

Nisja e një viti na gjen gjithmonë me qëllime dhe plane të reja por shpesh nuk arrijmë t’I realizojmë të gjitha. Life Coach Donika Gunther ju tregon se si ta nisni vitin të motivuar për të realizuar të gjitha planet tuaja.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha