'Jam e lumtur, nuk pendohem! Babai na torturonte' Detaje çfarë deklaroi studentja kur u rikthye në vendin e krimit: Kur vendosi të më martonte, erdhi fundi

23 Shkurt, 14:04

Zbardhen të tjera detaje nga dëshmia e 19 vjeçares Hygerta Meta kur policia e riktheu në vendin e krimit për të ndihmuar policinë për të zbardhur krimin e rëndë. Ajo ka thënë se i ati i torturonte dhe I kishte nxirë jetën të ëmës së saj.