'Jam i prekur nga largimi i Skukës dhe Bitrit', drejtori sportiv i Partizanit: Adili dhe Limaj nuk vijnë te Partizani

26 Janar, 17:45

Drejtori sportiv i Partizanit, Elton Marini foli për mediat në prag të ndeshjes që "Demat" luajnë kundër Teutës, e vlefshme për javën e 18-të të Superligës.

    Kategori të tjera