'Jam kundër pasivitetit dhe letargjisë së Bashës', Alibeaj: Nëse do të rri në vend numëro, udhë e mbarë! Unë nuk zvarritem

9 Korrik, 19:29

Deputeti Enkelejd Alibeaj tha në 'Frontline Interview' se Basha nuk po ecën përpara me projektin politik dhe po qëndron në vend numëro për të cilën ai nuk është dakord.