Java e fundit e janarit acar, meteorologia: Temperatura ekstreme të martën dhe të mërkurën, termometri do shkojë deri në -17 gradë

20 Janar, 21:22

Nëse keni menduar se këto ditë kanë qenë të ftohta, gaboni. Java e fundit e janarit pritet të jetë me temperatura ekstrem të ulëta, ku në zonat e thella në veri dhe në juglindje do të shënojnë edhe vlerën - 17 gradë. Meteorologia e Metoalb, Lajda Porja në një lidhje të drejtpërdrejtë në 'Studio Live' të gazetarëve Migena Sotiri dhe Arbër Hitaj, tha se e marta do të jetë dita më e ftohtë

  Programe të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë program!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë program!

  Shiko të gjitha