Juventusi e Bayerni hipotekojnë 1/8 e Champions, fitojnë Barcelona e Chelsea ndërsa United përmbys Atalantën

21 Tetor, 09:59

Juventusi dhe Bajern Mynih janë perfekt në Champions dhe i afrohen kualifikimit në fazën tjetër. Fituan edhe Barcelona dhe Çelsi ndërsa Mançester Junajtid përmbysi Atalantën.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha