Juventusi mposht Romën mes polemikave në javën e tetë, Napoli vetëm fiton! Në Spanjë Barcelona përmbys Valencian

18 Tetor, 10:16

Juventusi mundi 1-0 Romën mes polemikave dhe siguron fitoren e katërt radhazi. Napoli fitoi edhe ndeshjen e tetë radhazi dhe kryeson Serinë A ndërsa Barcelona u rikthye tek fitorja në Spanjë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha