Kadilli: Lufta e brendshme po 'shqyen' PD! Brahimllari: S'bashkëpunojmë më me Bashën, Kryemadhi s'largohet nga LSI! Logu: Kuvendi i Berishës s'shkarkon dot kryetarin

1 Dhjetor 2021, 20:25

Lufta brenda Partisë Demokratike po dobëson partinë dhe kjo thuhet me zë të lartë nga vetë demokratët, qofshin ato pro Bashës apo pro Berishës. Basha përveç përplasjes me Berishën ka hapur front lufte edhe me LSI, gjë që për sekretarin e përgjithshëm të kësaj partie Endrit Brahimllari i ka vënë dhe vulën e fundit të bashkëpunimit me kryedemokratin. Se cili Kuvend është i ligjshëm ai i 11 dhjetorit i thirrur nga Berisha apo ai i 18 dhjetorit i thirrur nga Basha dhe se çfarë pritet të dalë prej tyre, këtë e sqaroi anëtari i Këshillit Kombëtar të PD.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha