Kadilli: Përplasja me Bashës dhe Berishës e panevojshme, po e bëjnë për interesa personale, demokratët po dëmtohen

21 Shtator, 18:52

Nga përplasja e Sali Berishës me kryetarin e PD-së Lulzim Bashën, demokratët po dëmtohen dhe debati politik mes tyre, por bëhet vetëm për interesa personale të secilës palë dhe jo në interes të elektoratit të djathtë. Kështu ka deklaruar në Report Tv, ish anëtari i kryesisë në Partinë Demokratike Fatbardh Kadilli, i cili nënvizoi se ky është një derbi nga i cili nuk ka përfitim askush e as më pak demokratët, duke shtuar se ty janë një barrë për PD-në

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha