‘Kam humbur gjënë më të shtrenjtë’ Anastas Angjeli përlotet live për humbjen e nënës

19 Nëntor 2021, 11:52

Anastas Angjeli I ftuar në emisionin ‘Rreze Dielli’ në Report Tv në një intervist krejtësisht ndryshe rrëfen gjithcka nga familja tek karriera politike dhe akademike. Ndërsa fliste për familjen e tij, humbja e nënës ishte momenti më I vështirë për të, emocionet e forta bën që edhe të përotej.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha