Kaosi i Rithemelimit, Koduzi: Lojë mes Ramës e Berishës kundër Bashës! Koçi: Nuk dialogojmë me ish-kryeministrin! Është frikacak ordiner që s’përballet me drejtësinë

23 Nëntor 2023, 19:22 | Përditesimi i fundit: 2023-11-23 19:22:16

Prej javësh grupimi i deputetëve të Sali Berishës dhe të Gazment Bardhit kanë kirjura një situatë të paprecedentë në Kuvend, duke mos lejuar rendin normal të zhvillimit të seancave plenare