Kapet bosi i drogës në Kolumbi, më i kërkuari pas Pablo Escobar

24 Tetor, 11:25 | Përditesimi i fundit: 2021-10-24 15:04:55

Forcat e sigurisë në Kolumbi kanë kapur Dairo Antonio Usuga, trafikanti më i kërkuar i drogës në vend, pas Pablo Escobar. I njohur si Otoniel ai ishte koka e grupit "Klani i Gjirit" dhe u kap të shtunën në një zonë rurale në rajonin Uraba.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha
Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha