KAS regjistroi PD-në e Alibeajt në zgjedhjet vendore, Dashnor Sula: Kandidatët e dalë nga ‘Primaret’ të regjistrohen nën siglën tonë

16 Mars, 18:02

Deputeti, Dashnor Sula në studion e Report TV tha se kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi ka qenë në një presion të madh politik mbi vendimin që mori ditë më parë për të mos pranuar kërkesën e PD-së në zgjedhje si dhe bëri thirrje që kandidatët e dalë nga Primaret, të regjistrohen si kandidatë nën siglën e PD-së.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha