KATAR 2022/ 'Botërori No Stop', gjithë golat e ndeshjeve të 30 nëntorit

1 Dhjetor 2022, 08:15

Argjentina dhe Polonia janë dy skuadrat e kualifikuara për në fazën e 1/8 në grupin C. Kjo sepse argjentinasit mposhtën 2-0 Poloninë në ndeshjen e fundit të grupit, duke u renditur e para me 6 pikë.

Kategori të tjera