KATAR 2022/ ‘E vëmë me bast’, Andrea Marko parashikon Brazil-Angli në finale, publiku sheh Francën si favorite

8 Dhjetor 2022, 10:03

Specialisti Andrea Marko parashikon një finale Brazil-Angli për Botërorin që po zhvillohet në Katar. I Ftuar në emisionin “ E vëmë me bast” në Report Tv Marko e sheh shumë të fortë Brazilin e kësaj Kupe Bote dhe e dërgon në finale ndërsa nga ana tjetër mendon se “Tre luanët” do kapërcejnë edhe një pengesë të madhe siç është Franca kampione e Botës në fuqi

Kategori të tjera