KATAR 2022/ ‘E vëmë me bast’ i saktë edhe në parashikimin e çiftit çerekfinalist Angli-Francë! Për publikun s’ka surpriza as sot

5 Dhjetor 2022, 09:33

“E vëmë me bast” në Report TV parashikon saktë edhe çiftin e dytë çerekfinalist të Kupës së Botës. Pasi gjeti përballjen Holandë-Argjentinë dje profesor doktor Albert Karriqi, moderatori Andi Kapxhiu dhe thuajse i gjithë publiku që u bë pjesë e emisionit parashikuan saktë edhe çerekfinalen tjetër Angli-Francë.

Kategori të tjera