KATAR 2022/ Livakovic hero te ballkanasit, Kroacia kalon pas 120 minutave lojë dhe penalltive Japoninë! Merr biletën për në çerekfinalet e Botërorit

5 Dhjetor 2022, 21:24

Japonia dhe Kroacia barazuan 1-1 në kohën e rregull dhe në shtesat prej 30 minutash për ndeshjen e 1/8 në Kupën e Botës

Kategori të tjera