KATAR 2022/ Mbappe sipër tavolinës dhe Grealish me lëvizje speciale, festë e papërmbajtur te Franca dhe Anglia pasi fituan

5 Dhjetor 2022, 16:15

Video me festa të papërmbajtura vijnë nga Anglia dhe Franca, pasi siguruan kualifikimin në çerekfinale.

Kategori të tjera