KATAR 2022/ Parashikimet për 4 ndeshjet e sotme në ‘E vëmë me bast’! Publiku i ‘jep’ fitoren SHBA-ve ndaj Iranit, Katari i merr barazim Holandës

29 Nëntor 2022, 09:57

Sot nisin ndeshjet e treta dhe të fundit në grupe të Kupës së Botës. Në emisionin “E vëmë me bast” në Report Tv si çdo mëngjes u parashikuan katër ndeshjet e sotme në grupet A dhe B. 

Kategori të tjera