KATAR 2022/‘E vëmë me bast’, në finale Albert Karriqi thotë Holandë-Angli! Ja parashikimet që jep publikut

7 Dhjetor 2022, 09:53

Kupa e Botës mbylli mbrëmë fazën e 1/8 dhe përcaktoi çiftet çerekfinaliste. Sot dhe nesër janë ditë pushimi ku do të shërbejnë për skuadrat e mbetura në garë të karikojnë bateritë.

Kategori të tjera