Kërkohet largimi i tij, Edi Reja: Të ardhmen time e di vetëm Zoti

27 Shtator, 11:53

Edi Reja i vënë në qendër të kritikave për rezultate e kombëtares nën drejtimin e tij dhe pas humbjes në Izrael, i pyetur në konferencën për shtyp para sfidës ndaj Islandës, për të ardhmen e tij thotë se atë e di vetëm zoti.

  •  

Kategori të tjera