Këshilltarja e TOB: Sopranoja italiane Ana Pirozzi do vijë për Master Class në Tiranë, pa pagesë për të rinjtë

2 Qershor, 21:05

Sopranoja e njohur italiane, Ana Pirozzi do të jetë në Tiranë për një master class falas për të rinjtë. Këtë e bëri me dije këshilltarja e Teatrit të Operas dhe Baletit, Ana Gjoka, e cila në një intervistë për Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha