Kim: Presidenti Biden e ka bërë të qartë luftën ndaj korrupsionit dhe trafikimi i qenieve njerëzore, do u sekuestrojmë pronat kriminelëve! Del Monaco: Shqipëria ka bërë përparim në këtë betejë

17 Qershor, 14:53

Shqipëria është bashkë me OSBE, SHBA, BE dhe të gjithë aleatët në luftën kundër një fenomeni të rëndë si ai i trafikimit të qenieve njerëzore në Shqipëri. Ky angazhim u shpreh sot edhe në konferencën e OSBE në Tiranë e organizuar me prezencë edhe të të ftuarve të nderit si ambasadorja e SHBA Yuri Kim dhe ai i BE-së, Luigi Soreca.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha