'Kjo Tiranë do jetë më e mirë se sezonin e kaluar', Halili entuziast pas derbit! Trajneri i Partizanit: U rrëzuan skemat, gabuam të gjithë

3 Tetor, 14:00

Fitorja 0-2 në derbi kundër Partizanit ka shtuar dozën e entuziasmit te Tirana. Presidenti Halili premton se ky ekip do jetë më i mirë se ai i sezonit të kaluar kur u shpallën kampion. Ndërkohë te Partizani trajneri Kolela u shfaq i trishtuar dhe tha se asgjë nuk funksionojë për ekipin e tij në këtë ndeshje.

Kategori të tjera