Koleksioni unik i makinave Retro ‘pushton’ Sarandën! 50 mjete të vjetra ekspozohen në shëtitoren e qytetit

21 Maj, 15:50

Një koleksion unik i 50 automjeteve “Retro”  transformoi tërësisht shëtitoren e Sarandës, duke shënuar dhe çeljen e sezonit të ri turistik për qytetin bregdetar. Me dizajn dhe elegancën e modeleve të shumëllojshme të koleksionistëve shqiptar, parada e automjeteve prezantoi për nostalgjikët markat më të njohura të makinave të vjetra.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha