Koleksionisti i veçantë që ka mbi 10 mijë libra dhe kartolina shqiptare në shtëpinë e tij

28 Nëntor 2022, 12:00

 Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report TV, koleksionisti Shpëtim Sala tregoi koleksionin e veçantë me mbi 10 mijë libra dhe kartolina, ku ruan gjithashtu me fanatizëm edhe flamujt kuq e zi, më I vjetri nga të cilët është I vitit 1904.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha