Kombëtarja nis kualifikueset e EURO 2024, sot përballja me Poloninë! Formacionet e mundshme

27 Mars, 12:43

Momenti erdhi. Sonte Shqipëria nis fushatën kualifikuese të Euro 2024 me objektivin e vetëm kualifikimin. Skuadra e drejtuar nga braziliani Sylvinho është gati për të sfiduar Poloninë në Varshavë. Ndeshja nis në 20:45 dhe pritet një Kombëtare sulmuese.

    Kategori të tjera