Kombëtarja zhvillon stërvitjen gjenerale para Spanjës, mbrojtësi nuk ia del! Tifozët në mbështetje të ekipit, Armand Duka zbret në fushë

23 Qershor, 17:48

Kombëtarja shqiptare e futbollit është e fokusuar 100 përqind në ndeshjen kundër Spanjës, e vlefshme për raundin e tretë dhe të fundit në Grupin B të Euro 2024.