‘Komisar Katani i vërtetë’, rrëfehet Monforte, polici shkrimtar i antimafies: Arrestimet e Toto Rinës e Mesinës: Rrezikojmë jetën, për të shpëtuar të tjerët

29 Mars, 19:49 | Përditesimi i fundit: 2023-03-30 10:55:26

Polic i antimafies dhe shkrimtar, libri i tretë i Giusepe Monfortes vjen në Shqipëri. I gjendur prej vitesh me mision në Shqipëri, Monforte rrëfen për Report Tv jetën e tij mes krimit e letërsisë

Kategori të tjera