Koncerti në sheshin ‘Skënderbej’, Marsela Çibukaj: Do ketë surpriza! Do sjellë një nga këngët e Vaçe Zelës! Të gjithë duhet të jenë aty

28 Korrik, 19:28

Këngëtarja e njohur Marsela Cibukaj ka folur për koncertin që do të mbahet në sheshin Skënderbej për 100-vjetorin e marrëdhënieve Shqipëri-SHBA dhe celjen e negociatave në BE. Në një intervistë për “Studio Live” nga Arbër Hitaj dha detajet duke thënë se do të perfomojë hitet e saj por do të sjellë edhe këngët e Vace Zelës.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha